Juchelka

Tak se nám někteří po tragédii na FF odbarvili. Napřed se odbarvili, pak si zalhali a teď ten konkrétní bude hrát mrtvýho brouka a čekat, že se na to zapomene. Ne, že bych to zažil poprvé, ale v těchto souvislostech je to naprosto odporné. Asi vůbec nečekal, že dostane takovou sodu a že stopy k IT prostoru zůstávají.
Tak jsem zkopíroval posty ze sítě X a foto je až dole. 15:25 si začal vrtat a pak se po... . Že by ale rezignoval, toho se nedočkáme. Za chvíli bude pindat znova.

Post Zobrazit nové posty Konverzace PůlkaKoně ✌️💜 @PulkaKone · 16 h Lžeš jako Bureš! IMG⇩ Martin Kalina 🇨🇿🇪🇺🇺🇦 ✌️🦁 @11Kalmartin · 18 h Nelze zmrde t jako Tonda, o jako onda 🇨🇿 @antdo5 · 17 h Jste nechutnej dobytek, stejně jako zbytek poskoků v stbANOsektě. Martin Jurica ​ ​ ​ 🐕 @maestrosill · 17 h Pozdě. Rezignuj. IMG⇩ Venca Jareš @VencaJares · 16 h Ty ulhanej demente. Policie o zásahu tweetovala v 15:17 a ty jsi to svoje hovno vypustil ven v 15:25. Udělal jsi ze sebe uplnyho idiota a teď ještě zkoušíš takhle hloupým způsobem lhát? Damage control level nula.

Tohle je zase uvěřitelné :-)

video

Naprosto otřesné! Ruské biatlonistky přijely na závod do Ufy, místní podmínky je pobouřily
Petr Blejštil (sport.cz)
Nepořádek, díry ve zdech, všude prach a navrch zfušovaná instalatérská práce v koupelně. Ruské biatlonistky Natalja Gerbulovová a Jekatěrina Nosková si na sociální síti Telegram postěžovaly na podmínky, které musely snášet v ubytovacím zařízení během Poháru přátelství v ruské Ufě.
Ruské biatlonistky Natalja Gerbulovová (vpravo) a Jekatěrina Nosková na archivním snímku