Solovjov
Tak tenhle pablb už je známej, ovšem toto už dosahuje vrcholu, všechny města zničit, všechno spálit, a bude jen Rusko. https://www.lesonice.com/videa/solovjov_2304_04.mp4
Sergej Mardan
Do báně za vtip
Ne, není to vtip. Jen aby se některým rozsvítilo, co se děje v RF. A to je jen špička ledovce.
Cituji:
"Obyvatel regionu Rjazaň byl obviněn z „diskreditace“ armády kvůli vtipu o ústupu z Chersonu
Vasilij Bolšakov, obyvatel města Kasimov v Rjazaňské oblasti, byl stíhán podle článku o opakované „diskreditaci“ ruské armády (článek 280.3 Trestního zákoníku Ruské federace) kvůli vtipu zveřejněnému na VKontakte. OVD-Info to oznámil jeho právník Andrej Kurjatnikov.

Historie obce
Lesonice u Moravského Krumlova. Také jinak "Kulturní centrum jižní Moravy". Tento název vznikl náhodou, kdysi dávno. Už nevím proč, ale byl jsem v Brně u nějaké úřednice, to jen takové suché "prosím" a odkud jste a tak. Tak jsem jednou odpověděl, jsem z Kulturního centra jižní Moravy. Tu úřednice zvedla zrak a začala se zajímat. No ale copak tam máte tak zvláštního? A já na to, hodně věcí, hraje se tu divadlo, aktivní hasiči, je tam krásně, na dojíždění tak akorát, a dokonce, to dodávám dnes, místní občané dokáží i vymyslet originální názvosloví, které se postupně šíří dál a dál.