Maláčová a Zaorálek

Doufám, že ty dva vychcané hrobaře ČSSD (SOCDEM), nebo jak se to vlastně dnes jmenuje, vykroužkují. To se budu chechtat celý den, tak chtějí koryto a nebude nic. Míra blbosti se přehraje po kliknutí na obrázek.

Vzpomínka na rudé časy

Je potřeba to asi připomínat. Video se přehraje po kliknutí na obrázek. To už asi nechceš. Jako, já si to docela pamatuji.

1

Ruské drony v Polsku

Ještě větší blbec, než jsme si mysleli. Doufám, že i s tou Maláčovou budou vykroužkováni, pro koryto všechno. Video se přehraje po kliknutí na obrázek. No a přidám ještě jednoho tuponě, to je jen obrázek níže.