Přejít k hlavnímu obsahu

Už jsem to někde psal, asi v komentářích na síti "X". Všechny ty tzv. světové lídry, kteří mají více jak 70 let, by měli zavřít na nějaký ostrov a tam by si mohli poměřovat pytlíky. Třeba Trump se mi při kandidatuře nelíbil, navážel se pořád do Bidena, že je starý a když bude končit, bude ještě starší. Ovšem vývoj fičí, tak třeba bude mít další volební období, jeden už neví. Tak na ostrov Trump, Putin, Biden, Ergodan, Svoboda, Klaus, Zeman, no a jako zpestření bych jim tam přidal Kim Čong Una, Muska, Madura. No, ono by se jich našlo víc, - Lavrov, Si Ťin-pching atd. Třeba by byl na světě větší klid.