Převzato z Fórum24, celý článek je zde: https://www.forum24.cz/ivan-vyskocil-si-pripada-jako-bojovnik-na-barikade-tuhle-roli-ale-hraje-jako-ochotnik-bez-talentu?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
To je úplně přesné, úplně to vidím.
"Na chvíli jsme v pokušení propadnout buržoaznímu humanismu a Vyskočila a jeho druhy politovat, protože takový konec je objektivně strašný. Mládí pryč a užírání se nenávistí ke světu, který možná bude jakýkoli, ale už ne ten jejich. Pak ale zapojíme rozum, ten normální, nikoli selský, a napadne nás, co by s námi tahle parta chtěla udělat, kdyby se to zase smělo.
Co by udělali s Vášáryovou, Trojanem, Matáskem, Polívkou, Holubovou a starostou Novotným. Hýkali by u toho stejně jako u Vyskočilova „humoru“. Děti by se zmlátily a jejich školní asistenti by byli odveleni do výroby. Vyskočil by od prezidentky Kateřiny Konečné obdržel další Medaili Za zásluhy za ztvárnění role Roberta Fica v životopisném velkofilmu Verný syn ľudu, který by dostal cenu na moskevském filmovém festivalu.
Z takového snu ale nic nebude, na to jsou tihle lidé příliš zbyteční. Konec Ivana Vyskočila je sice svým způsobem truchlivý, ale lítost nevzbuzuje. Má to tak, jak to chtěl."